Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 106m² 120.000 Euro (Medreseja)

 • 120.000€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 106m² 120.000 Euro (Medreseja)

8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 120.000€

Details

 • Price: 120.000€
 • Size: 106 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shitet apartament 2+1 në rrugën e Dibrës te Medreseja. Apartamenti ndodhet në katin e katërt banim të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 106 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt, është totalisht i investuar, i shtruar me parket dhe ka orientim lindje-perëndim. Apartamenti përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet bosh. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Shitet, Apartament 2+1, Medreseja, Tiranë

ID: 33034

 • Address Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate