Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 105 m² 95.000 Euro (Fresku)

 • 95.000€
, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje
, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 95.000€

Details

 • Price: 95.000€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0699599753

Description

Shitet apartament 2+1 te Fresku. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 105 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjies sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe dy ballkone. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-fresku-tirane/

ID: 43826

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate