Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 104 m² 104.500 Euro (Kompleksi Rezidencial ”Tirana Uptown”)

 • 104.500€
, Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
shitje
, Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • 104.500€

Details

 • Price: 104.500€
 • Size: 104 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0696510000

Features

Description

Shitet apartament 2+1 te Kompleksi Rezidencial ”Tirana Uptown”. Apartamenti ndodhet në katin e katërt dhe ka sipërfaqe 104.50 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet nga dhoma e ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji, Tiranë

ID: 45987

 • Address Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate