Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 104 m² 100.000 Euro (Tregu Elektrik)

 • 100.000€
, Tregu Elektrik, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
, Tregu Elektrik, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 100.000€

Details

 • Price: 100.000€
 • Size: 104 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Shitet apartament 2+1 te Tregu Elektrik. Apartamenti ndodhet në katin e katërt dhe ka sipërfaqe 104.5 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është pjesërisht i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet me dritare dhe dy ballkone. Apartamenti ka orientim jug-perëndim dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-tregu-elektrik-tirane/

ID: 36787

 • Address Tregu Elektrik, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate