Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 103 m² 140.000 Euro (Rruga Riza Cerova)

 • 140.000€
, Rruga Riza Cerova, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 103 m² 140.000 Euro (Rruga Riza Cerova)

, Rruga Riza Cerova, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 140.000€

Details

 • Price: 140.000€
 • Size: 103 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0696839432

Features

Description

Shitet apartament 2+1 te Rruga Riza Cerova. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri dhe ka sipërfaqe 103.5 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet nga dy korridore që bëjnë shpërndarjen e dhomave, salloni sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti është në proçes hipotekor. Çmimi është i diskutushëm. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-rruga-riza-cerova-tirane-2/

ID: 44314

 • Address Rruga Riza Cerova, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate