Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 99 m² 69.300 Euro (Astir)

 • 69.300€
,
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 99 m² 69.300 Euro (Astir)

,
 • 69.300€

Details

 • Price: 69.300€
 • Size: 99 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0699599753

Description

Shitet apartament 2+1 në Astir pranë dy palmave. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale 99 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt dhe përbëhet nga salloni sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një balkon. Shtëpia disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Orientimi jugperëndim që ka bën të mundur që të jetë e ndriçuar përgjatë gjithë ditës. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Astir, Tiranë

ID: 31361

Address

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate