Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 94 m² 113.000 Euro (Siri Kodra)

 • 113.000€
8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Siri Kodra, Rruga Siri Kodra, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 94 m² 113.000 Euro (Siri Kodra)

8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Siri Kodra, Rruga Siri Kodra, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 113.000€

Details

 • Price: 113.000€
 • Size: 94 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shitet apartament 2+1 te Siri Kodra. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 94 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt, orientim jug-lindje. Apartamenti është i organizuar në një sallon, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti është i pajisur me sistem kapot , dritare termike dhe me grila, gjithashtu disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Siri Kodra, Tiranë

ID: 33474

 • Address Siri Kodra, Rruga Siri Kodra, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate