Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 90 m² 130.000 Euro (Ish Ekspozita)

 • 130.000€
, Ish Ekspozita

Details

 • Price: 130.000€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0699599753

Features

Description

Të dhëna mbi apartamentin :

 • Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
 • 2 Dhoma Gjumi
 • Tualet
 • Ballkon
 • Kati 3
 • Pallat Ekzistues
 • 90 m2

Cilësime të tjera:
Apartamenti është bosh dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…zita-tirane-2/

ID: 50586

 • Address Ish Ekspozita
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate