Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 89 m² 78.000 Euro (Ali Demi)

 • 78.000€
, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 89 m² 78.000 Euro (Ali Demi)

, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 78.000€

Details

 • Price: 78.000€
 • Size: 89 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0695777733

Features

Description

Shitet apartament 2+1 te fusha e Ali Demit. Apartamenti ndodhet në katin e tretë banim dhe ka sipërfaqe 88.7 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është pjesërisht i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet me dritare dhe një ballkon. Apartamenti ka orientim lindje-perëndim dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Ali Demi, Tiranë

ID: 36817

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate