Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 85 m² 137.000 Euro (Mozaiku i Tiranës)

 • 137.000€
, Tirana Mosaic, Rruga Sandër Prosi, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
shitje
, Tirana Mosaic, Rruga Sandër Prosi, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 137.000€

Details

 • Price: 137.000€
 • Size: 85 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0696839432

Features

Description

Të dhëna mbi apartamentin :

 • Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualet
 • Sipërfaqe 85 m2 neto
 • Kati 3
 • Pallat ekzistues

Cilësime të tjera:
Apartamenti ndodhet në një pallat ekzistues me tulla të kuqe, ka orientim Jug-Lindje dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…iranes-tirane/

ID: 50204

 • Address Tirana Mosaic, Rruga Sandër Prosi, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate