Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 84 m² 98.000 Euro (Rruga Muhamet Gjollesha)

 • 98.000€
, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
shitje
, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 98.000€

Details

 • Price: 98.000€
 • Size: 84 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Shitet apartament 2+1 te Mozaiku i Tiranës. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe 84 m2 neto. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet nga korridori shpërndarës, dhoma e ndenjies, ambjenti i gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet me dritare, një ballkon dhe një depo. Apartamenti ka orientim jug-lindje-perëndim dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-rruga-muhamet-gjollesha-tirane-3/

ID: 45784

 • Address Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate