Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 82 m² 110.000 Euro (Rruga Siri Kodra)

 • 110.000€
, Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje
, Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 110.000€

Details

 • Price: 110.000€
 • Size: 82 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Shitet apartament 2+1 te Rruga Siri Kodra. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe 82 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është i mobiluar dhe përbëhet nga korridori, salloni me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet me dritare dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-rruga-siri-kodra-tirane/

ID: 45415

 • Address Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate