Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 74 m² 85.000 Euro (Vasil Shanto)

 • 85.000€
, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 74 m² 85.000 Euro (Vasil Shanto)

, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • 85.000€

Details

 • Price: 85.000€
 • Size: 74 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0686341364

Features

Description

Shitet apartament 2+1 te Vasil Shanto. Apartamenti ndodhet në katin e tretë dhe ka sipërfaqe 74 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga salloni me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet me dritare dhe një ballkon. Apartamenti ka orientim jug-lindje, disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet pjesërisht i mobiluar. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-vasil-shanto-tirane/

ID; 44824

 • Address Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate