Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 115.54 m² 100.000 Euro (Rezidenca Zirkon)

 • 100.000€
, Rezidenca Zirkon, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 115.54 m² 100.000 Euro (Rezidenca Zirkon)

, Rezidenca Zirkon, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 100.000€

Details

 • Price: 100.000€
 • Size: 115 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje

Features

Description

Shitet apartament 2+1 te Rezidenca Zirkon. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 115.54 m2. Apartamenti përbëhet nga salloni bashkë me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Rezidenca Zirkon, Tiranë

ID: 38477

 • Address Rezidenca Zirkon, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate