Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 124 m² 310.000 Euro (Ambasador 2)

 • 310.000€
, Ambasador 2

Details

 • Price: 310.000€
 • Size: 124 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Shitet apartament 2+1 pranë Parkut të Liqenit Artificial te Ambasador 2. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 124.5 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga korridori shpërndarës, salloni me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti ka orientim jug dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Disponon dhe një post parkimi me çmim extra. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-ambasador-2-tirane/

ID: 46196

 • Address Ambasador 2
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate