Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 123 m² 190.000 Euro (Don Bosko)

 • 190.000€
, Don Bosko

Details

 • Price: 190.000€
 • Size: 123 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0686265588

Description

Të dhëna mbi apartamentin :

 • Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 2 Ballkone
 • Kati 3
 • 2 Ashensore
 • 123 m2

Cilësime të tjera:
Apartamenti është i mobiluar, ka orientim Jug dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…-bosko-tirane/

ID: 49963

 • Address Don Bosko
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate