Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 121 m² 137.300 Euro (Bulevardi Zogu I)

 • 137.300€
, Bulevardi Zogu I
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 121 m² 137.300 Euro (Bulevardi Zogu I)

, Bulevardi Zogu I
 • 137.300€

Details

 • Price: 137.300€
 • Size: 121 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Shitet apartament 2+1 te Blv Zogu I. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 121 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga korridori shpërndarës, salloni ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe dy ballkone. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-bulevardi-zogu-i-tirane-4/

ID: 37080

 • Address Bulevardi Zogu I
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate