Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 120 m² 120.000 Euro (Rruga Perlat Rexhepi)

 • 120.000€
5 Blloku, Rruga Perlat Rexhepi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 120 m² 120.000 Euro (Rruga Perlat Rexhepi)

5 Blloku, Rruga Perlat Rexhepi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 120.000€

Details

 • Price: 120.000€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Shitet apartament 2+1, në rrugën Perlat Rexhepi. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati ekzistues dhe ka një sipërfaqe totale prej 120 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt dhe është e mobiluar. Apartamenti është i organizuar në një sallon ndenje sëbashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe orientimi qe ka i mundëson ndriçim natyral. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_pr…exhepi-tirane/

ID : 29957

 • Address Rruga Perlat Rexhepi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate