Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 112 m² 134.000 Euro (Brryli)

 • 134.000€
, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 112 m² 134.000 Euro (Brryli)

, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 134.000€

Details

 • Price: 134.000€
 • Size: 112 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Shitet apartament 2+1 te Brryli. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 112 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe është totalisht i investuar, me dritare dopioxham, me parket, kuzhina e bërë me dru lisi, hidrosanitare inkaso. Apartamenti përbëhet nga salloni i ndenjies sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet i mobiluar. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-brryli-tirane-2/

ID: 44505

 • Address Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate