Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 107 m² 134.000 Euro (Rruga e Durrësit)

 • 134.000€
, Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
, Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 134.000€

Details

 • Price: 134.000€
 • Size: 107 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shitet apartament 2+1 te Rruga e Durrësit. Apartamenti ndodhet në katin e tretë banim dhe ka sipërfaqe 107 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni i ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet me dritare dhe një ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar dhe ka orientim lindje-perëndim. Apartamenti disonon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-rruga-e-durresit-tirane-3/

ID: 34899

 • Address Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate