Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 100 m² 220.000 Euro (Dervish Hima)

 • 220.000€
5 Blloku, Rruga Dervish Hima
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 100 m² 220.000 Euro (Dervish Hima)

5 Blloku, Rruga Dervish Hima
 • 220.000€

Details

 • Price: 220.000€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0699599753

Description

Shitet apartament 2+1, në rrugën “Dervish Hima”. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri me sipërfaqe totale 100 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt. Apartamenti është I organizuar në një sallon ndenje sëbashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkon. Apartamenti ështe shumë mirë I ndriçuar në sajë të orientimit që disponon.Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Sëbashku me apartamentin shitet edhe 1 post parkimi me siperfaqe 20 m2 i përfshirë në çmim. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_pr…h-hima-tirane/

ID:29034

 • Address Rruga Dervish Hima
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate