Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 100 m² 130.000 Euro (Kompleksi Kika 3)

 • 130.000€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 100 m² 130.000 Euro (Kompleksi Kika 3)

5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 130.000€

Details

 • Price: 130.000€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0697534884

Description

Shitet apartament 2+1 te kompleksi Kika 3. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale 100 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë dhe përbëhet nga salloni sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti ka orientim veri-lindje dhe shitet bosh. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-kompleksi-kika-3-tirane/

ID: 32072

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate