Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 96 m² 180.000 Euro (Qender)

 • 180.000€
, Qender

Details

 • Price: 180.000€
 • Size: 96 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Shitet apartament 2+1 te Piazza. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 96.7 m2. Apartamenti përbëhet nga korridori, ambjenti i ndenjies, ambjenti i gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet me dritare dhe dy ballkone. Apartamenti ka orientim jug dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Mundësi e mirë banimi dhe investimi. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Qendër, Tiranë

ID: 45602

 • Address Qender
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate