Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 95 m² 150.000 Euro (Bulevardi Zogu I)

 • 150.000€
, Bulevardi Zogu I

Details

 • Price: 150.000€
 • Size: 95 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696839432

Features

Description

Shitet apartament 2+1 te Bulevardi Zogu I. Apartamenti ndodhet në katin e dytë banim dhe ka sipërfaqe 95.26 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe përbëhet nga korridori, dhoma e ndenjies sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-bulevardi-zogu-i-tirane-2/

ID: 43895

 • Address Bulevardi Zogu I
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate