Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 94 m² 120.000 Euro (Qender)

 • 120.000€
9 Qender, Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 94 m² 120.000 Euro (Qender)

9 Qender, Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 120.000€

Details

 • Price: 120.000€
 • Size: 94 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Shitet apartament 2+1 në Qendër. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 94 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, është totalisht i mobiluar, ka kubaturë të rregullt dhe orientim perëndim. Apartamenti përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni i ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti disonon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Qendër, Tiranë

ID: 34612

 • Address Qender
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate