Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 90 m² 99.000 Euro (Quartum Residence)

 • 99.000€
, Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 90 m² 99.000 Euro (Quartum Residence)

, Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 99.000€

Details

 • Price: 99.000€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696510000

Features

Description

Shitet apartament 2+1 te Rruga Jordan Misja te Quartum Residence. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe 90 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë dhe përbëhet nga salloni sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Orientimi jug-perëndim bën të mundur që apartamenti të jetë i ndriçuar përgjatë gjithë ditës. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-quartum-residence-tirane-2/

ID: 34411

 • Address Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate