Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 90 m² 75.000 Euro (Rruga Xhanfize Keko)

 • 75.000€
, Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 90 m² 75.000 Euro (Rruga Xhanfize Keko)

, Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 75.000€

Details

 • Price: 75.000€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Shitet apartament 2+1 te Xhanfize Keko. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 90 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet nga dhoma e ndenjies sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-rruga-xhanfize-keko-tirane-2/

ID: 44107

 • Address Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate