Tirane, shes apartament 2+1, Kati 2, 82 m² 54.000 Euro (Kombinat)

 • 54.000€
, Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1, Kati 2, 82 m² 54.000 Euro (Kombinat)

, Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 54.000€

Details

 • Price: 54.000€
 • Size: 82 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0697534884

Features

Description

Shitet apartament 2+1 në Kombinat. Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 82 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet nga salloni ndenjes, ambjenti i gatimit, dy dhoma gjumi dhe një tualet me dritare. Apartamenti ka orientim jug dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Kombinat, Tiranë

ID: 35932

 • Address Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate