Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 82 m² 120.000 Euro (Kopshti Botanik)

 • 120.000€
, Botanical Garden of Tirana, Rruga Selita e Vjetër, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
, Botanical Garden of Tirana, Rruga Selita e Vjetër, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 120.000€

Details

 • Price: 120.000€
 • Size: 82 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Të dhëna mbi apartamentin :

 • Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
 • 2 Dhoma Gjumi
 • Tualet
 • Ballkon
 • Kati 2
 • Ashensor
 • 82 m2

Cilësime të tjera:
Apartamenti ka orientim Jug-Lindje, është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…otanik-tirane/

ID: 48165

 • Address Botanical Garden of Tirana, Rruga Selita e Vjetër, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate