Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 81 m² 105.000 Euro (Xhamia e Tabakëve)

 • 105.000€
, Xhamia e Tabakëve, Rruga Shyqyri Ishmi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 81 m² 105.000 Euro (Xhamia e Tabakëve)

, Xhamia e Tabakëve, Rruga Shyqyri Ishmi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 105.000€

Details

 • Price: 105.000€
 • Size: 81 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0695671181

Description

Shitet apartament 2+1 te Xhamia e Tabakëve. Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 81 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet nga dhoma e ndenjies, ambjenti i gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-xhamia-e-tabakeve-tirane/

ID; 38045

 • Address Xhamia e Tabakëve, Rruga Shyqyri Ishmi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate