Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 80 m² 80.000 Euro (Rruga Mihal Grameno)

 • 80.000€
, Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
shitje
, Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 80.000€

Details

 • Price: 80.000€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Shitet apartament 2+1 te Rruga Mihal Grameno. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe 80 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është i mobiluar dhe përbëhet nga salloni me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-rruga-mihal-grameno-tirane/

ID: 44940

 • Address Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate