Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 76 m² 100.000 Euro (Qender)

 • 100.000€
9 Qender, Qender
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 76 m² 100.000 Euro (Qender)

9 Qender, Qender
 • 100.000€

Details

 • Price: 100.000€
 • Size: 76 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0699599753

Description

Shitet apartament 2+1 në Qendër. Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 76 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit i veçuar, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Qendër, Tiranë

ID: 34520

 • Address Qender
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate