Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 71 m² 55.000 Euro (Porcelan)

 • 55.000€
, Porcelan
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 71 m² 55.000 Euro (Porcelan)

, Porcelan
 • 55.000€

Details

 • Price: 55.000€
 • Size: 71 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shitet apartament 2+1 në Porcelan. Apartamenti ndodhet në katin e dytë banim dhe ka sipërfaqe 71 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, ka kubaturë të rregullt dhe orientim lindje-perëndim. Apartamenti përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni i ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet me dritare dhe një ballkon. Apartamenti disonon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-porcelan-tirane/

ID: 34700

 • Address Porcelan
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate