Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 120 m² 137.000 Euro (Qender)

 • 137.000€
9 Qender, Qender
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 120 m² 137.000 Euro (Qender)

9 Qender, Qender
 • 137.000€

Details

 • Price: 137.000€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Shitet apartament 2+1 i përshtatur në 3+1 në Qendër. Apartamenti ndodhet në katin e dytë banim të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 120 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni i ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti shitet bosh, ndërsa i mobiluar shitet me çmim tjetër. Apartamenti disonon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe ka orientim jug. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Qendër, Tiranë

ID: 34827

 • Address Qender
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate