Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 120 m² 130.000 Euro (Kopshti Botanik)

 • 130.000€
Kopshti Botanik

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 120 m² 130.000 Euro (Kopshti Botanik)

Kopshti Botanik
 • 130.000€

Details

 • Property ID: 32972
 • Price: 130.000€
 • Property Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0699599753

Features

Description

Shitet apartament 3+1 i përshtatur në 2+1 tek Kopshi Botanik. Apartamenti ndodhet në katin e dytë një pallati të ri me sipërfaqe totale 120 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt. Apartamenti është I organizuar në një sallon ndenje sëbashku me ambientin e gatimit , 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti ështe shumë mirë I ndriçuar pasi ka orientim lindje. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_pr…otanik-tirane/

Cel : 0699599753

 • Address Kopshti Botanik
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate
 • 0699599753

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate