Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 117 m² 152.100 Euro (Liqeni i Thatë)

 • 152.100€
Liqeni i Thatë

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 117 m² 152.100 Euro (Liqeni i Thatë)

Liqeni i Thatë
 • 152.100€

Details

 • Property ID: 53180
 • Price: 152.100€
 • Property Size: 117 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Shitet apartament 2+1 te Liqeni i Thatë. Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka një sipërfaqe 117 m2 . Apartamenti ndodhet në një kompleks të ri që është duke u ndërtuar dhe përbëhet nga salloni sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti ka orientim jug-lindje dhe është në proçes hipotekimi. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë

ID: 32141

 • Address Liqeni i Thatë
 • City Tirane

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate