Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 113 m² 192.000 Euro (Bulevardi Zogu I)

 • 192.000€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Bulevardi Zogu I
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 113 m² 192.000 Euro (Bulevardi Zogu I)

9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Bulevardi Zogu I
 • 192.000€

Details

 • Price: 192.000€
 • Size: 113 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Shitet apartament 2+1 pranë qendrës. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 113.5 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, ka kubaturë të rregullt dhe orientim lindje-perëndim. Apartamenti përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni i ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Pallati në të cilin ndodhet apartamenti është me fasadë të ventiluar. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Bulevardi Zogu I, Tiranë

ID: 34804

 • Address Bulevardi Zogu I
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate