Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 111 m² 89000 Euro (Astir)

 • 89.000€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 111 m² 89000 Euro (Astir)

6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir
 • 89.000€

Details

 • Price: 89.000€
 • Size: 111 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Shitet apartament 2+1 e konvertuar në 3+1 në Astir. Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 111 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni i ndenjes bashkë me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon i bollshëm. Apartamenti ka orientim perëndim, disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet pjesërisht i mobiluar. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Astir, Tiranë

ID: 35157

 • Address Astir
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate