Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 110 m² 110.000 Euro (Don Bosko)

 • 110.000€
, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 110.000€

Details

 • Price: 110.000€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shitet apartament 2+1 në Don Bosko. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 110 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti është i shtruar me parket, ka orientim jug dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-don-bosko-tirane-6/

ID: 37899

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate