Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 105 m² 139.000 Euro (Kopshti Botanik)

 • 139.000€
, Kopshti Botanik

Details

 • Price: 139.000€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0699599753

Description

Shitet apartament 2+1 te Kopshti Botanik. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 105 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe përbëhet nga korridori shpërndarës, dhoma e ndenjies sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe verandë. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-kopshti-botanik-tirane/

ID: 44364

 • Address Kopshti Botanik
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate