Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 104 m² 165.000 Euro (Qender)

 • 165.000€
9 Qender, Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 104 m² 165.000 Euro (Qender)

9 Qender, Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 165.000€

Details

 • Price: 165.000€
 • Size: 104 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0697534884

Description

Shitet apartament 2+1 në Qendër. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale 104 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë, punime cilësore, ka dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti është i pamobiluar dhe orientimi që ka bën të mundur që shtëpia të jetë e ndriçuar përgjatë ditës. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Qendër, Tiranë

ID: 31171

 • Address Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate