Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 104 m² 166.400 Euro (Rezidenca Park Life)

 • 166.400€
Liqeni, Rruga Kristo Luarasi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 104 m² 166.400 Euro (Rezidenca Park Life)

Liqeni, Rruga Kristo Luarasi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 166.400€

Details

 • Property ID: 52897
 • Price: 166.400€
 • Property Size: 104 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Shitet apartament 2+1 te rezidenca Park Life pranë liqenit. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale 104 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë dhe përbëhet nga salloni sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Orientimi jug-lindje bën të mundur që apartamenti të jetë i ndriçuar përgjatë gjithë ditës. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Rezidenca Park Life, Tiranë

ID: 32059

 • Address Rezidenca Park Life
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni / Rr. Kosovareve

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate