Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 104 m² 176800 Euro (Rezidenca Park Life)

 • 176.800€
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Rezidenca Park Life
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 104 m² 176800 Euro (Rezidenca Park Life)

5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Rezidenca Park Life
 • 176.800€

Details

 • Price: 176.800€
 • Size: 104 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0696510000

Features

Description

Shitet apartament 2+1 te rezidenca Park Life pranë liqenit. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale 104 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë dhe përbëhet nga salloni sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Orientimi jug-lindje bën të mundur që apartamenti të jetë i ndriçuar përgjatë gjithë ditës. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Rezidenca Park Life, Tiranë

ID:32059

 • Address Rezidenca Park Life
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni / Rr. Kosovareve

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate