Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 102 m² 200.000 Euro (Myslym Shyri)

 • 200.000€
, Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 102 m² 200.000 Euro (Myslym Shyri)

, Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 200.000€

Details

 • Price: 200.000€
 • Size: 102 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0695671181

Description

Shitet apartament 2+1 te Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 102 m2. Apartamenti ka organizim shumë të mirë, është totalisht i mobiluar me të gjitha mobiljet dhe pajisjet cilësore dhe përbëhet nga salloni, ambjenti i gatimit i veçuar, dy dhoma gjumi, një tualet me dritare dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-myslym-shyri-tirane-2/

ID: 36154

 • Address Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate