Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 102 m² 127.000 Euro (Rruga 4 Dëshmorët)

 • 127.000€
8 Medreseja / Tregu Industrial, Rruga 4 Dëshmorët, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 102 m² 127.000 Euro (Rruga 4 Dëshmorët)

8 Medreseja / Tregu Industrial, Rruga 4 Dëshmorët, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 127.000€

Details

 • Price: 127.000€
 • Size: 102 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shitet apartament 2+1 pranë gjimnazit Partizani. Apartamenti ndodhet në katin e dytë banim të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 102 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore. Apartamenti përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni i ndenjes bashkë me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete, një ballkon dhe një depo. Apartamenti ka orientim jug-lindje, disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet i mobiluar. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Rruga 4 Dëshmorët, Tiranë

ID: 35312

 • Address Rruga 4 Dëshmorët, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Medreseja / Tregu Industrial

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate