Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 102 m² 103.000 Euro (Tregu Elektrik)

 • 103.000€
, Tregu Elektrik, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 102 m² 103.000 Euro (Tregu Elektrik)

, Tregu Elektrik, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 103.000€

Details

 • Price: 103.000€
 • Size: 102 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shitet apartament 2+1 te Tregu Elektrik. Apartamenti ndodhet në katin e dytë banim të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 102 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete me dritare dhe tre ballkone. Apartamenti ka orientim jug-lindje dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-tregu-elektrik-tirane-5/

ID: 40952

 • Address Tregu Elektrik, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate