Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 12, 137 m² 160.000 Euro (Qender)

 • 160.000€
9 Qender, Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 12, 137 m² 160.000 Euro (Qender)

9 Qender, Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 160.000€

Details

 • Price: 160.000€
 • Size: 137 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 12
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shitet apartament 2+1 në Qendër. Apartamenti ndodhet në katin e 12-të të një pallati me dy ashensore dhe ka një sipërfaqe totale 137 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt dhe ofron një pamje panoramike. Apartamenti është i organizuar në një sallon ndenje sëbashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti është i pamobiluar dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Qendër, Tiranë

ID: 31545

 • Address Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate