Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 12, 105 m² 120.000 Euro (Rruga Dritan Hoxha)

 • 120.000€
, Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
shitje
, Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 120.000€

Details

 • Price: 120.000€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 12
 • Mob / Tel: 0686265588

Description

Shitet apartament 2+1 te Rruga Dritan Hoxha. Apartamenti ndodhet në katin e 12-të të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 105 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe i është totalisht i investuar dhe i mobiluar në mënyrë bashkëkohore. Apartamenti përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni i ndenjies bashkë me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti ka orientim jug, disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet i mobiluar. Cmimi është i diskutushëm. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-rruga-dritan-hoxha-tirane-2/

ID: 40803

 • Address Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate