Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 10, 79 m² 86.000 Euro (Don Bosko)

 • 86.000€
, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 10, 79 m² 86.000 Euro (Don Bosko)

, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 86.000€

Details

 • Price: 86.000€
 • Size: 79 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 10
 • Mob / Tel: 0695671181

Description

Shitet apartament 2+1 te pallatet e Arabit. Apartamenti ndodhet në katin e 10-të të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 79 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet korridori, dhoma e ndenjies sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet i mobiluar. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-don-bosko-tirane-9/

ID: 37691

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate