Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 10, 163 m² 410.000 Euro (Blloku)

 • 410.000€
, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 410.000€

Details

 • Price: 410.000€
 • Size: 163 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 10
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Shitet apartament 2+1 në Bllok. Apartamenti ndodhet në katin e 10-të të një pallati të ri me dy ashensore dhe ka sipërfaqe totale 163 m2. Apartamenti është totalisht i investuar dhe i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambjenti i gatimit i veçuar, dy dhoma gjumi, dy tualete, një ballkon dhe gardërobë. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-blloku-tirane/

ID:44355

 • Address Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate